www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 397 napja lejárt

Az Agenda-Age Kft. felvételt hirdet budapesti telephelyére, 8 órás munkaidőre, komplett

Raktáros

munkakörbe.

Feladatok:

  • áru bevételezése (beérkező áru tételes ellenőrzése raktári szoftver alapján)
  • raktározás (áru betárolása)
  • áru előkészítése, csomagolása vevői igények alapján, raktári szoftver segítségével
  • árukiadás (közvetlen vevőkiszolgálás)
  • nehezebb áruk mozgatása raklapemelővel

Alapvető követelmények:

  • számítógép kezelési alapismeretek (MS Windows, Excel, Mozilla Thunderbird)
  • érettségi bizonyítvány

Jelentkezését az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő