www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 142 napja lejárt

Kislángi üzemünkbe megbízható munkatársat keresünk

raktáros

munkakörbe egyműszakos munkarendben.

A raktáros feladatkörébe tartozik:

  • beérkező alapanyagok, csomagolóanyagok mennyiségi valamint minőségi átvétele
  • FEFO, FIFO elv érvényesülésének biztosítása
  • készletek figyelése
  • áruk azonosítóval történő ellátása
  • árumozgatás elvégzése
  • komissiózásban való részvétel
  • szállítóeszközök fel és lerakodásának elvégzése
  • árukiadás lebonyolítása
  • vonatkozó dokumentáció vezetése
  • fuvarokmányok ellenőrzése
  • raktári rend biztosítása

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • érvényes targoncás jogosítvány (előny, nem feltétel)
  • raktáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • megbízható személyiség

Munkavégzés helye: Kisláng

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen lehet.

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét!

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő