www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 324 napja lejárt

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS (8 óra)

Munkavégzés helye:

  • Budaörs (Pest Megye)

Feladatok

  • teljes raktári folyamatban való részvétel /kommisiózás, betárolás, árukiadás /
  • raktárrend folyamatos megtartása
  • leltározás
  • Áru összekészítése, kezelése, átvétele, kiadása az előírások szerint
  • Készletellenőrzés
  • Raktári berendezések karbantartása
  • Az áru pontos átvétele a beszállító járműről a szállítólevél alapján
  • Áru tételes ellenőrzése.

Elvárások

  • targoncavezetői engedély 5 t-ig
  • legalább 2 éves raktári munkában szerzett gyakorlat
  • Minimum szakmunkás végzettség
  • ismeretek (Word, Excel), SAP ismerete előnyt jelent
  • Pontos, precíz és önnálló munkavégzés
  • Megbízható, agilis személyiség
  • az adott területén lévő állandó lakhely

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, lelkes, fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú perspektíva

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, akkor várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő