www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 221 napja lejárt

Hegesztett szerkezet- és gépgyártással foglalkozó debreceni munkahelyre keresünk

Raktáros

munkatársat

Főbb feladatok:

  • A gépgyártáshoz, termeléshez szükséges gépészeti termékekkel (alapanyagok, keráruk, segédanyagok), raktározási, anyagmozgatási, leltározási, komissiózási, targoncázási feladatok végzése
  • a raktárból kimenő és a raktárba beérkező anyagok gépi-kézi szállítása, szakszerű elhelyezése és nyilvántartása
  • áruátvétel-árukiadás

Elvárások:

  • releváns gyakorlat a fenti munkakörben,
  • önállóság, precizitás, elhivatottság, szorgalom, csapatmunka képesség.

Előny:

  • targoncavezetői jogosultság
  • vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • szerszámok, védőruha, munkaruha
  • hosszú távú munkalehetőség
  • 8 órás munkaidő
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • azonnali munkakezdés.