www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 211 napja lejárt

27 éve alapított, magyarországi számítás- és irodatechnikai nagykereskedés, budapesti telephelyére,

raktáros

munkatársakat keres.

Elvárások:

  • pontos, gyors munkavégzés, terhelhetőség,
  • rugalmas, energikus, pozitív beállítottság, megbízhatóság, önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Minimum 1 év vonalkódos raktározásban szerzett raktárosi gyakorlat feltétel,
  • Vállalatirányítási és egyéb irodai programok (MS Office) erős felhasználói szintű ismerete,
  • minimum középfokú végzettség,
  • erkölcsi bizonyítvány,

Feladatok:

  • raktári megrendelések gyors, pontos összekészítése,
  • beérkező szállítmányok átvétele, számítógépes bevételezése, helykódra pakolása,
  • raktártér takarítása,
  • termékek szavatossági idejének ellenőrzése,
  • leltározás,

Amit kínálunk:

  • napi 8 órás főállású munkaviszony,
  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások,
  • megfelelő munkakörülmények,
  • fiatal, lendületes csapat,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el pályázatát (motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz, referencia levél)  a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő