www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 433 napja lejárt

A Haldex egy multinacionális vállalat, amely haszongépjárművek fék- és levegő rendszeréhez kapcsolódó termékek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Üzleti partnereink főleg nehéz gépjárműveket, buszokat és vontatmányokat gyártanak. Világszerte számos értékesítési irodával, kutató- fejlesztő és gyártóegységgel rendelkezünk.

Svéd anyavállalatunk bizalmát élvezve létrehozunk egy új termelési központot, mely kapcsán lehetőségünk van arra, hogy a környéken új munkahelyeket teremtsünk. Olyan munkavállalókat keresünk az alábbi pozíciókra, akik szívesen dolgoznának egy olyan cégnél, ahol pontosan fizetnek, ahova a kollégák szívesen járnak dolgozni, valódi közösségként működnek együtt egy stabil munkahelyen.

Raktáros

A munkakört betöltő fő felelőssége a beérkező anyagok tételes átvétele, a beérkezett árú állványzatba történő betárolása és az átvett szállítólevelek a vállat irányítási rendszerben történő bekönyvelése, a kiszállítandó késztermékek komissiózása és szállítójárműre történő felrakodása, valamint az anyagmozgatók munkájának támogatása

Elvárások

  • A beérkező alapanyagok lerakodása a különböző szállítóeszközökről,tételes átvétele szállítólevél alapján
  • Az alapanyagok könyvelése a vállalat irányítási rendszerben, vonalkód olvasók használata
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Minimum középszintű iskolai végzettség
  • Megbízható, precíz és önállóan dolgozni képes
  • Minőségi munka iránt elkötelezett
  • Munkájára és környezetére igényes
  • Érvényes targoncás jogosítvány

Mit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások
  • Szervezett munkába járás biztosítása
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet

További információ: Varga Szilárd
Jelentkezés: az alábbi email címen.

A pozícióra mind belső jelentkezőket, mind pedig a Munkatárs Ajánló Program keretében jelölteket várunk. A Munkatárs Ajánló Program részleteiről kérlek olvassátok el az e-mailben kiküldött és a faliújságokon megtalálható részleteket és ajánláskor töltsétek ki a Munkatárs Ajánló Lapot, melyet a recepción illetve a kiküldött e-mail csatolmányaként is megtaláltok.

Helyek Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő