www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 291 napja lejárt

A magyar magánszemélyek tulajdonában álló MOLAR CHEMICALS KFT. halásztelki telephelyére keres

RAKTÁROS

munkatársat

1993-ban alapított cégünk dinamikusan növekvő szereplője a laborvegyszer, gyógyszeralapanyag és fertőtlenítőszer piacnak (Link megjelenítése)

Korszerű, a közelmúltban felépült raktárunkban közel 2000 féle vegyszert tartunk, árukészletünk minőségét pedig saját laboratóriumunkban, illetve külső akkreditált laboratóriumokban ellenőrizzük

Társaságunk modern környezetben - raktár, iroda üzem – hosszú távú, stabil munkalehetőséget kínálva várja új munkatársát

Feladatok:

  • A beérkezett anyagok mennyiségi, tételes átvétele mind a külső szállítóktól, mind pedig a saját üzemektől, az átvétel dokumentálása
  • Az anyagok összekészítése, komissiózása, kiadása a gyártási/kiszerelési feladatokhoz illetve kiszállításra, valamint a vásárlók kiszolgálása
  • Anyagmozgató eszközök használata, a használat dokumentálása
  • Visszaérkezett göngyölegek fogadása, dokumentálása
  • Raktári rend fenntartása, az előírt takarítások elvégzése, dokumentálása
  • Készletmozgások és egyéb tevékenységek rendszerben való rögzítése, leltározás

Feltétel: új típusú targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat,

Előny: vegyipari, vagy rokonipari szakirányú képesítés és/vagy gyakorlat, toló oszlopos targoncás gyakorlat

Munkarend: kétműszakos: 7:00 - 15:00 illetve 12.00 – 20:00 óra között heti váltásban

Fizetés: bruttó 160.000 Ft. plusz teljesítmény alapú mozgó bér (próbaidő után, átlagban 20-25 %/hó)

Munkavégzés helye: 2314 Halásztelek, Árpád u. 1.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Teljesítménytől függő bérezés
  • Kellemes munka környezet

Fényképes önéletrajzát az alábbi email címre szíveskedjen elküldeni. E-mail üzenete tárgyában kérjük, tüntesse fel: Raktáros

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő