www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 449 napja lejárt

20 éve működő, ipari tevékenységet végző és termék értékesítéssel foglalkozó kisvállalkozás budapesti telephelyére, Rákospalotára keres teljes munkaidőben foglalkoztatott alkalmazottat

raktárosi

pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, kamionokról lerakodás
  • Az átvett áruk raktározása, elhelyezése, bizonylatolás
  • Komissiózás, a raktárban található áruk összeválogatása a megrendelő igényei szerint
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Anyagok, termékek belső mozgatása, a raktár tisztán tartása
  • Időszakos leltári feladatok ellátása

Elvárások:

  • Pontosság, megbízhatóság, csapatmunkára való alkalmasság, jó szervezőkészség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, B kategóriás jogosítvány.

Raktári tapasztalat előny

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű munkaszerződés, jó munkahelyi légkör

Fizetés megegyezés szerint.
Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő