www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 241 napja lejárt

Élelmiszeripari termelő vállalat keres

Raktárost

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező áruk átvétele és betárolása a raktárban targoncával
  • Árukiadás-áruátvétel
  • Leltározásban való aktív közreműködés
  • Anyagmozgatás targoncával
  • Raktári adminisztráció elvégzése, raktári rend fenntartása
  • Komissiózás, kiszállítások kezelése, göngyölegkezelés

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat: OKJ;  3312, 3313, 3324 kód.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye; Piliscsév

Jelentkezés időpont egyeztetésre önéletrajzzal az alábbi e-mail címen, vagy a 06/33/472-370-as telefonszámon.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő