www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 359 napja lejárt

A 40 éves tapasztalattal rendelkező finn tulajdonú Scanfil nemzetközi bérgyártó és rendszerszállító az elektronikai és fémiparban.  Dinamikus fejlődésének köszönhetően a Scanfil, a világ számos pontján megtalálható, mára már világszerte Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában 3500 főt foglalkoztató globális gyárhálózat. A Scanfil biatorbágyi gyártóegysége, 2001 óta végez fémmegmunkálási gyártótevékenységet. Tipikus termékei közé tartoznak a mobil- és kommunikációs hálózati eszközök és egyéb fémipari termékek.

A Scanfil biatorbágyi gyártóegységébe keres kollégát, a következő munkakörbe:

Raktáros

 Feladatok:

  • Készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása,
  • Kiadás a raktáron lévő készletekből,
  • Anyagmozgatás a részlegek között,
  • Raktári dokumentációk alapján komissiózás,
  • Raktár számítógépeinek és kapcsolódó egységeinek kezelése,
  • Bizonylati rend és okmányfegyelem betartása,
  • Raktárban lévő készletek mennyiségének ellenőrzése, állagának megóvása, kiadásának pontos nyilvántartása,
  • Raktár rendjének és tisztaságának fenntartása,
  • Egyéb raktári munkához kapcsolódó tevékenységek ellátása.

Elvárások:

  • OKJ-s targoncakezelői végzettség (hajlandóság az elvégzésre),
  • Terhelhetőség (nehezebb fizikai munka),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Csapatjátékos.

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet, stabil vállalati háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Juttatási csomag (cafeteria, bejárás támogatás, jelenléti bónusz).

Önéletrajzát –erre a hirdetésre való hivatkozással -bérigény feltüntetésével, az alábbi e-mail címre várjuk.

Scanfil Kft., 2051 Biatorbágy, Rozália park 5-7.,
Céginformáció: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő