www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 371 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő élelmiszer termékeket forgalmazó kereskedő cégünk
BUDAPESTI és BALMAZÚJVÁROSI telephelyére

RAKTÁROS

 munkatársakat keres.

 Feladatok:

  • raktározással kapcsolatos tevékenységek ellátása hűtött raktárban,
  • készletek átvétele, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása
  • komissiózás, készlet kiadás,
  • raktári be-, illetve kivételezési bizonylatok, szállítólevelek kiállítása számítógépen,

Elvárások:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány (3324, 3312, 3313)
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jártasság számítógép használatában

Előny:

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • hasonló területen szerzett  tapasztalat
  • NAVISION vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

4060 Balmazújváros, Böszörményi u. 65.
vagy
1106 Budapest, Jászberényi út 45.

Helyek Budapest
Hajdú-Bihar
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő