www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 165 napja lejárt

Megbízónk egy teljes körű szolgáltatást nyújtó szállító cég, mely alkatrészek és szerszámok szállítmányozásával foglalkozik, lefedve a teljes mechanikai spektrumot. A gyártás elsősorban Dél-Kelet-Európábantörténik, itt kerülnek összeszerelésre, majd elszállításra a különböző termékek. A cég fő feladata az, hogy a gyártási folyamatokat egyszerűsítse, azzal, hogy korszerű beszerzést, áruszállítást biztosítson ügyfeleinek. Részükre keresünk munkatársat Raktáros pozícióba.

Feladatok

  • Termékek rendezése a vevői megrendeléseknek megfelelően
  • Termékek biztonságos becsomagolása, és címkével ellátása
  • A szállítás során megsérült áruk eltávoltítása és szükség szerinti pótlása
  • A kartonok vagy zacskók felcímkézése
  • A szállítandó termékek mennyiségének számítógépes rögzítése
  • A raktár napi üzemelésének, tisztaságának biztosítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett 1 éves tapasztalat
  • Budapesti lakhely
  • Logisztikai tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Jelentkezés: angol nyelvű önéletrajz és bérigény megjelölése
  • Versenyképes fizetés