www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 472 napja lejárt

TEJ-S Kft.
munkatársat keres

Raktáros

munkakörbe.

Magyarország egyik magyar tulajdonú piacvezető élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja a Szadai Ipari Parkba RAKTÁROS munkatársakat keres.

Feladatok:

  • Átvett áruk raktározása, elhelyezése FIFO elvet követve, bizonylatolás
  • Komissiózás (Raktárban található áruk összeválogatása a megrendelő igényei szerint)
  • HACCP rendszer pontos szabályok szerinti kezelése

Elvárásaink:

  • Befejezett általános iskola, előny a középiskolai végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Hasonló területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tejtermékek és húskészítmények áruismerete

Munkavégzés helye: Szada

Jelentkezésében kérjük, jelölje meg nettó fizetési igényét.
Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola