www.cvonline.hu

Raktáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1053800

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Az áruk, göngyölegek összekészítése, komissiózása és járatra kiadása hűtött raktárban
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Leltározásban való részvétel
  • A munkaterület rendben, tisztán tartása, a raktári rend betartása

Elvárások:
  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Stabil vállalati környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Előnyök:
  • Azonnal munkakezdés
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címünkre:

Egyéb információk:
Munkaidő: folyamatos 3 műszak Munkavégzés helye: Budapest 23. kerület