www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 328 napja lejárt

A  Néro M5 Kft. Fiat, Alfa Romeo, Lancia és a Fiat Professional márkák esetében hazánkban egyedülálló módon 20 éve áll ügyfelei rendelkezésére. Két egységünk (Budapest és Budaörs) előnyös területi elhelyezkedése miatt lefedi Buda és Pest jelentős részét, valamint a déli agglomerációt és ipari övezetet.

Sikeres csapatunk bővítésére keresünk hosszú távra új munkatársat

RAKTÁROS

pozíció betöltésére

Feladatok:

  • áruátvétel,kiadás,alkatrész rendelés
  • raktári anyagmozgatás
  • szerviz és lakatos műhely alkatrész igényeinek kiszolgálása
  • garanciális alkatrészek átvétele,iktatása
  • bizonylati rend és okmányfegyelem betartása
  • készlet minőségének javítása

Elvárások:

  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • Munkája iránti elkötelezettség, precizitás, kitartás
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság
  • kiemelkedő problémamegoldó készség és terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány,erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • többéves autóalkatrész raktározásban eltöltött gyakorlat

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • kulturált, kiváló felszereltségű munkahelyi környezet
  • aktív, nyitott hozzáállású menedzsment
  • vonzó kereseti lehetőség
  • hosszú távú,biztos munkahely

AUTÓHÁZ BUDAÖRS

2040 Budaörs, Kinizsi utca 28.
Link megjelenítése
Néró M5 Kft.
Székhely:1097 Budapest, Gyáli út 40.
Adószám: 10956847-2-43

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő