www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 270 napja lejárt

CHS Hungary Kft.

Raktáros

pozícióba kollégát  keres

Álmodból felkeltve is megtalálsz bármit? Számodra nem jelent gondot, hogy eligazodj a sorok, oszklopok és termek rengetegében? Tudod, hogy mit jelent a cikkszám, hogyan kell használni a ragasztópisztolyt, és mi fán terem a vonalkód?

Szeretnél az ország meghatározó IT disztribútoránál dolgozni, és megmutatni, hogy számíthatunk rád, minden körülmények között? Akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • raktárkészlet fogadása, mozgatása
  • leltározási feladatok
  • értékesítésre való előkészítés
  •     készletellenőrzés
  • részegységek logisztikai kiszolgálása

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • raktározási tapasztalat
  • két műszak vállalása

Előny:

  • számítástechnikai termékek ismerete

Amit nyújtunk:

  • kulturált munkakörnyezet
  • kihívást jelentő, változatos munkavégzés
  • biztos, versenyképes jövedelem
  • sikeres csapatmunkában való részvétel

Munkavégzés helye: Budaörs

A munkavégzés helyére céges autóbuszok indulnak a Déli ill. a Népliget pályaudvarokról.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni. Fényképes szakmai önéletrajz és fizetési igény nélkül küldött pályázatát nem áll módunkban értékelni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő