www.cvonline.hu

Raktáros

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1052578

Flex állások

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Raktáros

Feladatok

  • Raktárban tárolt anyagok -rendelkezés szerinti- mozgatása megfelelő időben, mennyiségben és minőségben
  • Raktári rend és tisztaság betartása
  • Vonatkozó dokumentumok kezelése
  • Áru ki- és betárolása
  • Nem megfelelőség kezelése
  • Munkakörére, besorolására vonatkozó oktatásokon való részvétel

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Excel és/vagy Access programok alapfokú ismerete, kezelése
  • Targoncavezetői jogosítvány

Jelentkezés/További információ
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.