www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 210 napja lejárt

Magyarország piacvezető, legdinamikusabban fejlődő, épületgépészeti termékeket forgalmazó vállalata a fokozódó igények kiszolgálására munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Feladat:

  • Pontos, precíz, gyors áru-összekészítés, és árukiadás
  • Raktári rend folyamatos fenntartása
  • A raktárban található áruk, berendezések és tárgyi eszközök megóvása
  • „Sorfelelősi” feladatok teljesítése

Feltételek:

  • szakmunkásképző/szakiskolai végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • termékismeret
  • raktárosi tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil munkahely

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát
„raktáros” hivatkozással, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségek egyikére küldje:

Mart Építőipari Kereskedelmi Kft.
2120 Dunakeszi, Székesdűlő-Házgyár 8028.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő