www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 234 napja lejárt

Raktáros

Fő feladatok:

  • Raktározási munka elvégzése a munka- és tűzvédelmi előírások betartásával
  • Áru felvétele és kiadása a raktárból, az alkalmazandó raktári folyamatoknak megfelelően
  • Gondoskodni az áruk megfelelő elosztásáról a raktár területén
  • A raktárkezeléssel kapcsolatos egyszerű adminisztratív feladatok ellátása
  • A Társaság belső szabályzatainak, minőség- és biztonság irányítási rendszereinek betartása

Elvárások:

  • Minimum szakiskolai / szakmunkás végzettség
  • Raktáros gyakorlat
  • Jártasság csapatmunkában
  • Új típusú targoncavezetői jogosítvány (magasemelésű)
  • Magas emelésű targonca vezetői gyakorlat elengedhetetlen
  • Az áruraktárak működési folyamatainak és alapelveinek ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség, összeszokott csapat
  • Versenyképes, fix  bérezés, cafeteria rendszer sok fajta választható béren kívüli juttatással
  • Céges rendezvények

Munkavégzés:

  • 1225 Budapest, Campona utca 1.

Munkarend:

  • Heti 40 óra, hétfőtől péntekig, általában kétműszakos munkarendben

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő