www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 525 napja lejárt

Fő tevékenységünk élelmiszeripari gépek, berendezések tervezése, gyártása,
fémszerkezet gyártása, amelyben 25 év tapasztalattal rendelkezünk.

Raktáros munkakör

Feladatok:

  • Segéd- és alapanyagok átvétele, raktározása
  • Anyagok kiadása
  • Anyagmozgások számítógépes rendszerben történő könyvelése, bizonylatolása
  • Részvétel a napi, heti, havi leltárakban

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Alapszintű excel, word ismeret
  • Felelősségteljes, költségtudatos gondolkodásmód
  • Minimum 3 év releváns gyakorlat
  • Önálló munkavégzés, döntéshozatalra való képesség
  • Jó problémamegoldó képesség

Targoncakezelői vizsga előnyt jelent.

Munkavégzés helye a cég telephelye: 7673 Kővágószőlős, Golgota

Amit kínálunk:

  • Betanulás
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes, biztos fizetés
  • Munkába járási hozzájárulás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Baranya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő