www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 422 napja lejárt

FŐ FELADATOK:

  • Raktári készletek mozgatásának végrehajtása és végrehajtatása
  • A szállítójárművek le és felrakodásának irányítása, a rakodásban való közreműködés
  • Árukiadás és áruátvétel
  • A raktári készletek rendszeres mennyiségi ellenőrzése és minőségi vizsgálata
  • Hatósági és vállalati előírások, szabályok betartása és betartatása
  • Munkakörhöz kötődő SAP tranzakciók használata
  • Gépi és kézi anyagmozgatás
  • Komissiózás
  • Munkavédelmi előírások betartása

ELVÁRÁSOK:
Szakképzettség:

  • OKJ képesítés (targoncavezető)

Képzettség szintje:

  • Középfokú végzettség

Szakmai tapasztalat:

  • Legalább 1 év targoncavezetői (magasemelésű és homlokvillás), és raktárosi gyakorlat

Egyéb:

  • Kétműszakos munkarend vállalása;
  • MS EXCEL, WORD felhasználószintű ismerete;
  • új típusú targoncavezetői engedély (gyalogkíséretű, állóvezetéses. ülővezetéses)

ELŐNYT JELENT:

  • SAP felhasználószintű ismerete,
  • TPM ismeretek

JELENTKEZÉS: E-mail cím megjelenítése email címen vagy a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő