www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 568 napja lejárt

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

Raktáros

munkatársat keres budaörsi telephelyre.

Feladatok:

  • Beérkező alkatrészek átvétele, fizikai, mennyiségi és minőségi átvizsgálása
  • Beérkező alkatrészek készletre vétele
  • Alkatrészek megfelelő pozícióra tétele, ennek adminisztrációja a rendszerben
  • Termelési oldal igényeinek kielégítése, alkatrészek kiadása
  • Lecserélt, hibás alkatrészek visszavétele a termelésből, ezek adminisztrálása, kezelése
  • Komissziózás elektronikus és manuális listák alapján
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Raktári rend fenntartása

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Raktárosi tapasztalat (apróalkatrész raktár előny!)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés képessége
  • Önállóan és csapatban való munkavégzés képessége
  • Monotónia tűrés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Kérjük, részletes magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk. Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő