www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 247 napja lejárt

Raktáros

Épületgépészettel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 20 éves cég, Budapest XIII. kerületi üzletébe
keres épületgépészeti anyagismerettel rendelkező munkatársat.

Feladatok

  • áruátvétel/árukiadás
  • bizonylatok ellenőrzése
  • belső anyagmozgatás
  • raktári rend tartása

Elvárásaink

  • raktározási tapasztalat

Előnyt jelent

  • targoncavezetői jogosítvány
  • B és C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, biztonság
  • emberi légkör, kifejezetten jó hangulat
  • folyamatos szakmai képzés
  • versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen.
Kérjük, az email tárgyában tüntessék fel a jeligéjét: "Raktáros"

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő