www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 328 napja lejárt

A REDEL Elejtronika svájci tulajdonú kft. alábbi munkatársat keresi:

RAKTÁROS

Feladatok:

  • Ipari elektronikai csatlakozók, kész és félkész alkatrészek raktározási feladatainak elvégzése: be-, kivételezése, precíz raktári készlet nyilvántartás, raktári mozgások MFG-Pro (QAD) rendszerben való könyvelése,
  • Termeléshez szükséges alkatrészek gyártási rendelésenkénti összekészítése,
  • Heti (raklapos) és napi (gyorspostai) szállítások előkészítése, csomagolása,
  • Szállítási dokumentumok előkészítése (szállítólevél, rakjegyzék),
  • Időszakos leltározások végrehajtása

Elvárások:

  • Finommechanikai alkatrészek raktározásában szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Előny:

  • LISTA páternoszter működtetésében szerzett tapasztalat
  • Vonalkód olvasók használatának ismerete
  • Darabszámláló mérlegek használatának ismerete
  • Angol vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely,
  • Kiváló munkakörülmények

  • E-mailben: lásd alább
  • Telefon: +36-1-421-4714
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő