www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 319 napja lejárt

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő Vállalatunk

RAKTÁROS

munkatársakat keres.

Pályakezdők és hölgyek jelentkezését is várjuk!!!

Főbb feladatok, munkák:

  • áru összekészítés, komissiózás (PDA eszközzel)
  • anyagmozgatás
  • csomagolás

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • raktározási területen szerzett tapasztalat

Előny:

  • targoncavezetői jogosítvány
  • magas raktárban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • magas színvonalú technológia
  • raktári és logisztikai folyamatok megismerése
  • szakmai fejlődés támogatása
  • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • fix fizetés és béren kivüli jutattás
  • 1-2 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXII. kerület – Harbor Park

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő