www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 316 napja lejárt

KÖNIG-TRADE KFT

Dinamikusan fejlődő élelmiszer termékeket forgalmazó kereskedői cégünk bővülő szervezetébe munkatársat keres. Link megjelenítése

Raktáros

Feladatok:

  • a König Cégcsoport raktározással kapcsolatos tevékenységeinek ellátása
  • készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása
  • komissiózás,
  • raktári be-, illetve kivételezési jegyek kiállítása
  • szállítólevelek kiállítása
  • a raktár számítógépeinek és kapcsolódó egységeinek kezelése
  • NAVISION vállalatirányítási rendszer használata
  • a bizonylati rend és okmányfegyelem betartása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat szakmai tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány (3324, 3312, 3313)
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Munkavégzés helye: 1106 Budapest, Jászberényi út 45.

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Havi bruttó fizetési keret: 160 000 HUF-tól.
Egyéb juttatások: cafeteria

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő