www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 393 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Európa vezető bútoráruháza a mömax, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.
Budapesti (XXI. kerületi) raktárközpontunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

Raktáros

Az Ön feladata:

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • Komissiózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok rakodása)
  • Árukészlet nyilvántartása, leltára
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése

Amit elvárunk:

  • Targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos, vezetőüléses, és gyalogkíséretű)
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat
  • Érettségi
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség
  • Kiváló fizikai erőnlét

Német nyelv ismerete előny!

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulás
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Biztos nemzetközi háttér

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küld el fényképes szakmai önéletrajzodat a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen. (A tárgyban: raktáros – CSEPEL megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődésed!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő