www.cvonline.hu

Raktáros

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1034207
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal debreceni elektronikai áruházba várjuk a jelentkezéseteket!

Feladatok:

  • anyagmozgatás
  • előírt mennyiségi és minőségi normák teljesítése
  • tételes áruösszekészítés megrendelő lap alapján
  • direkt anyagok címkézése, bekönyvelése, polcrendszerbe való helyezése

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • a munkát minimum 1 évre kell vállalni

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 - 16:30 között. Minimum heti 2-3 egész nap vállalása kötelező.

Előnyt jelent:

  • a munka jellegéből adódóan elsősorban fiúk jelentkezését várjuk
  • minél több ráérés a megjelölt munkaidőben

Amit kínálunk

  • bruttó 639 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!