www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 260 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója munkatársakat keres CEGLÉDI partnercége részére az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:

  • Alapanyagok és félkész termékek mozgatása a gyártás különböző fázisai között kézi erővel, békával és vezetőüléses targoncával

    Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

  • Vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány és OKJ targoncavezető/ könnyűgépkezelő bizonyítvány

  • Megbízható, önálló munkavégzés

  • Többműszakos munkarend vállalása

    Előny:

  • Targoncavezetésben szerezett legalább egy éves tapasztalat

    Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Modern munkakörülmények

  • Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, bónusz)

  • Ingyenes buszjárat biztosított: Nagykőrös- Nyársapát- Csemő vonalon, valamint Újlengyel- Nyáregyháza- Dánszentmiklós- Albertirsa- Ceglédbercel vonalon

  • esetén ingyenes buszjárat indítása várható: Nagykáta- Tápióbicske- Tá

Munkavégzés helye:

Cegléd

  Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar       nyelvű önéletrajzát a „raktáros” megnevezéssel küldje az Link megjelenítése e-mail címre.        Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

  Bővebb információ telefonon: 76/508-827

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő