www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 333 napja lejárt

A Lear mint a világ vezető autóülés és elektromos elosztó rendszerek, valamint a prémium kategóriás bőr autóüléshuzatok gyártójaként kiszolgálja a világ legnagyobb autógyártóit. A Lear Corporation a Fortune 200 által minősített vállalat, melynek központi irodája az USA-ban Michigan államban, Southfieldben található és 35 országban, 235 telephelyén üzemeltet gyárakat, munkát adva ezzel több mint 130.000 alkalmazottnak. A
Lear jegyzett vállalatként van jelen a New York-i tőzsdén, értékpapírjait LEA néven forgalmazza. Magyarországon öt telephelyével és több, mint 5.000 alkalmazottal a legnagyobb vállalatokhoz tartozik. A gödöllői és gyöngyösi telephelyen kábelköteg gyártás, a móri telehelyen bőr, szövet és műbőr kivitelű üléshuzat varrás, a Győri telephelyen ülés összeszerelés folyik.

Fóti telephelyünkre keresünk mielőbbi belépéssel

Raktáros

munkatársakat.

Általános feladatok:

  • be- és kimenő szállítmányok rakodása,
  • alapanyagok raktárba történő bevételezése, nyilvántartása,
  • raktári kézi és gépi anyagmozgatás,
  • anyagok rendelés szerinti előkészítése és kiadása, csomagolóanyag kezelés,
  • leltározás,
  • adminisztratív feladatok.

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények:

  • OKJ könnyűgép kezelői bizonyítvány,
  • érvényes targoncás jogosítvány,
  • legalább 1 éves raktári és targoncás tapasztalat,
  • precíz munkavégzés,pozitív és rugalmas hozzáállás,
  • csapatban szeret dolgozni.

Amit ajánlunk:

  • átlagon felüli órabérek,
  • széleskörű vállalati juttatások,
  • vállalati buszjárat a már meglévő útvonalainkon.

(Acsaújlak, Albertirsa, Aszód, Boldog, Budapest, Csomád,Csömör, Dunakeszi, Erdőkertes, Fót, Göd, Gödöllő, Gyömrő, Hatvan, Héhalom, Hévizgyörk, Kartal, Kisbágyon, Lőrinci, Maglód, Mogyoród, Monor, Palotás, Petőfibánya, Püspökszilágy, Tura, Üllő, Vácegres, Verseg)

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát a pozíció nevének megjelölésével kérjük, küldje el az alábbi  e-mail címre, ha szeretne többet megtudni rólunk kérjük látogassa meg honlapunkat (Link megjelenítése) !

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő