www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 264 napja lejárt

Az AgriMotor Kft. fehérgyarmati telephelyére
felvételre keres  1 főt ,

raktárosi

munkakörbe, azonnali belépéssel.

Cégünk fő profilja villanymotorok, és elektromos készülékek gyártása.

Feladata: közvetlen vezetője irányítása mellett,

  • a cég termeléséhez szükséges anyagok kiadása, bevételezése,
  • a készletek számítógépen történő nyilvántartása, anyagmozgatás.

Feltételek:

  • középfokú végzettség
  • raktározás, anyagmozgatás területén szerzett gyakorlat
  • számítógépes ismeretek
  • targoncavezetői jogosítvány

Jelentkezni lehet  írásban, részletes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő