www.cvonline.hu

Raktáros

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.31.
Hirdetés azonosító: 1031198
lejárt

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A  gyáli és a biatorbágyi M1 Business Parkban lévő telephelyeünkre keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe

Raktáros

Feladatok:

  • Alkatrészkiadás a sor igényeinek megfelelően
  • Tételes minőség és mennyiségi áruátvétel
  • Eltérések kezelése
  • Csomagolóanyagok kezelése
  • Selejt anyagok/Dokumentumok/Veszélyes anyagok kezelése
  • Leltározás elvégzése
  • Nehéz anyagok emelése

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Szakirányú tapasztalat
  • Angol alapszavak ismerete
  • Jó látás
  • Monotóniatűrés
  • Fizikia terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Műszakos munkavégzés
  • Céges buszjáratot több útvonalon is biztosítunk

Munkavégzés helye: Gyál vagy biatorbágyi M1 Business Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Bővebb információ 06-80-205-192-es ingyenesen hívható telefonszámon.

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió
Budapest
Pest