www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 276 napja lejárt

Bernstein AG 10 leányvállalatával a világ számos pontján nyújt megoldásokat több évtizedes tapasztalattal az elektrotechnika és az elektromechanika területén. Budapesti összeszereléssel foglalkozó leányvállalata keres munkatársakat határozatlan időre az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:

  • Raktári rend betartása, raktári munkautasítások végrehajtása
  • Beérkező alapanyagok átvétele
  • Az anyagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Az anyagok megfelelő tárhelyen való elhelyezése, bevételezése, raktárban való elhelyezése
  • A gyártás folyamatos alapanyag ellátásának nyomon követése
  • A gyártási megrendelésekhez szükséges alapanyagok hiánytalan összekészítése és kiadása
  • Vállalatirányítási rendszer raktározási modulban történő tevékenységek elvégzése: anyag be- és kikönyvelése.
  • Leltári feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség. Előny: érettségi bizonyítvány
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • 1-3 éves raktárosi tapasztalat
  • 1-2 éves komissiózási tapasztalat
  • Minőségi, termelékenységi elvárások figyelembe vétele és betartása
  • Egy műszakos munkarend vállalása (termelési igény szerint hétközi és/vagy hétvégi túlóra) 6:00-14:25
  • Számolási készség
  • Pontosság, precíz, meghízható munkavégzés

Előny:

  • Targonca vezetői jogosítvány

Megjegyzés:

  • Hölgyek és Urak jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkahely
  • versenyképes juttatási csomag: alapbér + egyéni teljesítménytől függő, teljesítményarányos havi prémiumrendszer
  • választható cafeteria juttatások
  • Munka törvénykönyve szerint meghatározott mértékben bejárási költség térítés
  • vállalati képzések
  • családias, jó hangulatú munka környezet, összetartó, segítőkész csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, Örs vezér téri metróállomás és HÉV állomás közelében, X. kerület. Cégünkről további információkat talál a www.bernstein.hu oldalon.

A jelentkezés módja:
Töltse fel önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva, weblapon megadottak szerint.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő