www.cvonline.hu

Raktáros

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1026787
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnerünk megbízásából keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:

  • Termelőgépek alapanyaggal való ellátottságának biztosítása
  • Áruérkeztetés, bevételezés
  • Magas állványzatba ki-betárolás
  • Kiszállítások lebonyolítása
  • Leltározás
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Hasonló munkaterületen szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány (OKJ-s bizonyítvány)
  • Gyalogkíséretű (3312), Vezetőállásos (3313) és Vezetőüléses (3324) targonca jogosultság
  • Vonalkód olvasó (RF) használatában szerzett tapasztalat (SAP ismerete előny)
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Terhelhetőség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés versenyképes fizetés
  • Havi étkezési hozzájárulás
  • Ingyenes céges autóbusz járat
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya