www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 477 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Feladatkör:

  • Áruátvétel, árukísérő dokumentáció ellenőrzése
  • Bevételezés, anyagkiadás, dokumentáció kezelése (SAP rendszer )
  • Árufeltöltés, a kanban rendszerbe tartozó raktári egységek folyamatos feltöltése, árumozgatás
  • Komissiózás rendelésszámra
  • Termelési segédanyagok kezelése
  • Részvétel az év végi leltár lefolytatásában, dokumentálásában

Szükséges képzettség:

  • Középfokú logisztikai végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Konfliktustűrő képesség
  • Terhelhetőség
  • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Német és/vagy angol nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016. március 20.- ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő