www.cvonline.hu

Raktáros

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1016325
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A raktározással kapcsolatos programok használata (adatbevitel, lekérdezés, dokumentáció)
  • Általános mérőeszközök használata: mérőszalag, mérleg, tolómérő, stb.
  • Szállítmányok megkülönböztetése,azonosítása bontása, csomagolása, átvétele és kiadása
  • A csomagok típus szerinti elhelyezése (rakatolás, esőtől való védelem, tűz-/robbanás-veszélyesség)
  • Szükség szerint kéziszerszámokat használata (Fogó, csavarhúzó, dugókulcs, villáskulcs, kalapács, stb.)
  • Időszakos és éves leltár elvégzése
  • Ellenőrzési feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • 1 éves raktári tapasztalat (termelési
  • Targoncajogosítvány (állásos/vezetőüléses/gyalogos)
  • Alapfokú számítógépismeret (MS Office)
  • Rugalmasság, stressztűrőképesség

Előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások, műszakpótlékok
  • Hosszútávú munkalehetőség

Link megjelenítése személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 0670/452-9055 telefonszámon vagy E-mail cím megjelenítése e-mail címen.