www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 322 napja lejárt

A FrieslandCampina Hungária ZRt.,

Raktáros

munkatársat keres budapesti logisztikai telephelyére.

Vállalatunkról:

Cégünk a magyar tejipar jelentős szereplője olyan kedvelt, ismert és vezető márkákkal a piacon, mint a Pöttyös, Milli, Mia, Landliebe és a Completa. Munkavállalóink folyamatosan azon dolgoznak, hogy kiváló tejtermékeket kínáljunk fogyasztóinknak.

Vállalatunk valódi globális szereplő. A Royal FrieslandCampina világszerte közel 1 milliárd fogyasztónak kínál egészséges, tápanyagokban gazdag termékeket. Éves szinten 11,3 milliárd euró árbevételével a FrieslandCampina a világ 5 legnagyobb tejipari vállalatának egyike.

A munkavégzés helye:

  • Budapest, XXIII. kerület

Feladatok:

  • Az áruk, valamint göngyölegek kijelölt helyen történő elhelyezése, komissiózása és járatra kiadása hűtött raktárban (2-6 oC).
  • A raktári technikai eszközök, emelőgépek, gépek rendeltetésszerű használata.
  • A raktárterület és a raktári környezet rendben, tisztán tartása, a raktári rend betartása.
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése, leltárokon való részvétel.

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség,
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • Megbízható, pontos, lelkes és elkötelezett munkavégzés,
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása,
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent:

  • Érettségi,
  • Targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány,
  • Raktárirányítási szoftver felhasználói szintű ismerete.

Várjuk mindazok jelentkezését, akik megfelelnek a fenti elvárásoknak. Az RB-0202 hivatkozási számmal ellátott önéletrajzokat kérem, küldjék az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő