www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 603 napja lejárt

Raktáros targonca vezetői tapasztalattal

Az Apis Logistic Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. a magyarországi papír-, írószer-, és irodaszer piac egyik meghatározó szereplője raktáros munkakörbe, két műszakos munkarendbe munkatársat keres Budapest IV. kerületi munkavégzési helyre.

Főbb feladatok:

  • Szállítójárművek targoncával történő le és felrakodása.
  • Beérkező áruk ellenőrzése, átvétele és nyilvántartásba vétele.
  • Áruk előírt tárolási helyre mozgatása.
  • Megrendelő kiszolgálás előkészítése keretében komissiózási, árukigyűjtési feladatok elvégzése.
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó informatikai nyilvántartás folyamatos vezetése.

Elvárás:

  • Szakmunkás iskolai végzettség.
  • Csomagolási, komissiózási területen szerzett raktározási tapasztalat.
  • Vezető állásos targonca vezetői engedély, és vezetési tapasztalat.
  • Monotonitás tűrés.
  • Precíz, pontos, önmagára igényes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség.
  • Szakmai előrelépési lehetőség.
  • Tiszta, rendezett munkahely.

Fényképes Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Csongrád
Győr-Moson-Sopron
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő