www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 709 napja lejárt

Rendelkezik targoncavezetői engedéllyel? Otthonosan mozog a raktározásban?

A Work Force Kft. autóbelsők gyártásával foglalkozó partnere részére keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros

(MIS384)

Leendő munkatárs feladatai:

- Raktárba érkező áru kezelése

- A megrendelések pontos, rendezett összeállítása

- Targoncázás, egyéb raktárosi feladatok ellátása

- Raktári rend biztosítása

Amit nyújtani tudunk:

- Kiemelkedő bérezés

- Stabil, megbízható munkahely

- Útiköltség térítés

- Béren kívüli juttatások

- Kellemes munkahelyi légkör

- Több műszakos munkarend

Elvárások:

- OKJ targoncavezető jogosítvány

- Középfokú iskolai végzettség

- Hasonló területen szerzett tapasztalat

- Terhelhetőség és jó állóképesség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +3620 588 9223 telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014