www.cvonline.hu

Raktáros - Vecsés

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 990237

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat raktárosi pozíció betöltésére.
Feladatok:

  • A cég központi telephelyén lévő raktárterületen felmerülő raktárosi feladatok ellátása
  • Áru összekészítése
  • Targoncakezelés

Elvárások:
  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány
  • Műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Céges buszjárat az alábbi településekről: Tápiószecső, Sülysáp, Mende, Gyömrő, Maglód, Ecser, Pilis, Csévharaszt, Vasad, Monor, Üllő, Gomba

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben lehetőségünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Vecsés

Egyéb információk:
3 műszakos munkarend H-P

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest