www.cvonline.hu

Raktáros - Vác

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 807570

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • alapanyagok raktárból való átvétele,
  • az anyagok leírás szerinti átcsomagolása,
  • göngyöleg kezelése,
  • anyagmozgatás targoncával,
  • eseti jelleggel rögzítés az SAP rendszerben.
Elvárások:
  • raktárban szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • új típusú OKJ-s könnyűgépkezelői végzettség (targonca),
  • jó fizikum, terhelhetőség,
  • segítő és csapatjátékos szemlélet,
  • motivált, dinamikus, precíz és rugalmas személyiség.
Előny:
  • MS Office, SAP felhasználói szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • professzionális munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • fix munkabér + műszakpótlék + prémium + cafatéria.
Munkavégzés helye:
  • Vác
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, több műszakban.
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Vác