www.cvonline.hu

Raktáros, üzemi alkalmazott

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Budaörsi töltőüzembe keresünk

RAKTÁROST, ÜZEMI ALKALMAZOTTAT.

Feladatok:

  • Különböző méretű palackok és tartályok hűtőközeggel történő töltése (a vonatkozó jogszabályok és a belső munkautasítások előírásai alapján).
  • Vevők raktárról történő kiszolgálása.
  • Palackok, tartályok mozgásának gyártási szám szerinti követése.
  • Munkafolyamatok elvégzésének vállalatirányítási rendszerbe történő rögzítése.
  • A beérkező anyagok mennyiségi és minőségi átvétele.
  • Kézi és gépi anyagmozgatás.
  • A telephelyen, illetve az üzemben működtetett berendezések, eszközök kisebb, speciális szakértelmet nem igénylő karbantartási feladatainak végrehajtása (munkautasítás alapján)
  • Hűtőközegek tárolására alkalmas palackok karbantartása.
  • A telephelyi és üzemi rend fenntartása.
  • Anyag-, és eszköz beszerzése, valamint az ezzel kapcsolatos ügyek személyes intézése.

Elvárások:

  • Üzemben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakközépiskolai végzettség
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete (word, excel)- valamilyen vállalatirányitási renndszer ismerete előny
  • Jó fizikai erőnlét és koncentrációképesség, pontos munkavégzés
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Alapfokú angol vagy francia nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • 1 műszakos munkarend

Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő