www.cvonline.hu

RAKTÁROS (Üllői raktár)

  • A hirdetés 465 napja lejárt

Szeretnél egy biztos hátterű vállalat dolgozója lenni?
Fontos számodra, hogy egy jól összeszokott, lendületes csapat tagja lehess?
Szeretnéd, hogy a mindennapokban is megbecsüljék munkádat?
Úgy érzed Te vagy a targoncák zsonglőre és precízen, pontosan dolgozol?
Akkor a lehető legjobb hirdetést olvasod, ugyanis az ORBICO HUNGARY Kft., Magyarország egyik legnagyobb disztribúciós vállalata,
munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Az új munkatársunkra váró feladatok:

  • Áru összekészítés, árukiadás szállítók, képviselők részére
  • Komissiózott és szállításra előkészített anyagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése, kiadása
  • Beérkező szállítmányok fogadása, raktári kezelése
  • Beérkező anyagok minőségi és mennyiségi átvétele, tételek ellenőrzése
  • Beérkező anyagok raktárba történő betárolása
  • Biztonságos árutárolás / kezelés
  • Visszáru kezelés, leltározás
  • Marketing anyagok, és bolti állványok összeállítása, termékekkel történő feltöltése, és szállításra történő előkészítése
  • Csomagolóanyagok, raktári eszközök beszerzési igényének továbbítása az illetékesek felé

Az új munkatárssal kapcsolatos elvárások:

  • Raktáros vagy raktározással kapcsolatos munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Targonca vezetői jogosítvány és gyakorlat
  • Önálló hatékony munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Magas emelésű targoncavezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos és biztonságos munkahely, folyamatosan fejlődő vállalati környezetben
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • A cég profiljában világmárkák, ismert brandek szerepelnek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, önéletrajzod kérünk küldd az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő