www.cvonline.hu

Raktáros/ Ügyintéző

  • A hirdetés 444 napja lejárt

 Filmforgatáshoz szükséges felszerelésekkel foglalkozó cég keres megbízható, önálló, munkájára igényes munkatársat a következő pozícióba

Feladatok:

  • Különböző, a cég által bérbe adandó elektronikai termékekkel (lámpa, transzformátor) kapcsolatos ügyintézés–kiadás, visszavételkor ellenőrzés

  • Meghibásodás esetén a rossz berendezés szerelőhöz való szállítása

  • Termékismeret elsajátítása

  • A termékek összekészítése a Megrendelő részére

  • Adminisztrálás

 Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség előny

  • Raktáros területen szerzett tapasztalat

  • Microsoft Office (Word, Excel) felhasználó szintű ismerete

  • 2 műszak (heti váltásban délelőtti, délutáni munkavégzés), valamint hétvégi ügyelet vállalása

  • B kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés

  • Versenyképes jövedelem, próbaidő után béremelés

Munkavégzés helye: Budapest 14. kerület

Fényképes önéletrajzát az alábbi mail címre várjuk:

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges