www.cvonline.hu

Raktáros (teljes vagy részmunkaidőben)

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon Mömax áruházakat nyit. A Mömax bútoráruházak filozófiája, hogy mindenki számára elérhető áron kínálja az élvonalbeli divat trendeket a lakberendezés terén, megfizethető áron.

Újonnan nyíló áruházunkba, Budaörsre, a következő területre keresünk kollégát:

Raktáros

(teljes vagy részmunkaidőben)

Várjuk újonnan nyíló budaörsi áruházunkba jelentkezését, ha az alábbi feltételeknek megfelel:

  • Alkalmas a precíz és önálló munkavégzésre
  • Érdeklődik a logisztikai és raktározási folyamatok iránt

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat vagy érdeklődés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Teljesítmény, és minőségorientált munkavégzés
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Együttműködő készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát e-mailen az alábbi email címre. Tárgy: „Raktár Budaörs”

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő