www.cvonline.hu

Raktáros (Teljes munkaidős)

  • A hirdetés 146 napja lejárt

Link megjelenítése" target="_blank">

A KOMPEL Kft Importáló és forgalmazó nagykereskedés
az alábbi állás betöltésére keres munkatársakat:

Főbb feladatok, munkák:

  • vevők pontos és gyors kiszolgálása, raktárkészlet kezelése,
  • bejövő és kimenő szállítmányok rakodása,
  • átvett anyagok belső jelölése
  • munkaterület tisztán tartása, raktári rend biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
  • megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • elektromos termékek ismerete,
  • számítógép kezelési ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • raktárosi munkakörben szerzett több éves tapasztalat,
  • középfokú villamos végzettség,

Amit kínálunk:

  • egy műszakos munkarend
  • hosszú távú, bejelentett munkalehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • jól működő cég biztos háttere

Munkavégzés helye: Budapest, 1105 Vaspálya utca 20/A.

Az állásra jelentkezés módja:

  • Fényképes életrajzát és kísérőlevelét küldje az alábbi e-mail címre.
  • cím: Kompel Kft. 1105 Budapest, Vaspálya u. 20/a.
  • Web: www.kompel.net

Jelentkezési határidő az állásra: 2016. 07.30

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő