www.cvonline.hu

Raktáros + Tehergépkocsivezető

  • A hirdetés 1218 napja lejárt

Mlinar – Piacvezető a pékség üzletágban.

A horvát Mlinar cég már több éve piacvezető a pékségi üzletágban, Horvátországban. A Mlinar fiatal és ambiciózus csapata folytatja tevékenységének  bővítését és fejlesztését, ezért új munkatársat keres

munkakörbe.

Követelmények:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Targonca vezetői engedély
  • C típusú vezetői engedély
  • Önálló, megbízható munkavégzés, terhelhetőség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • horvát, angol nyelvtudás
  • releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely a régió legerősebb, pékségi tevékenységet folytató cégénél
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő