www.cvonline.hu

Raktáros (Tatabánya)

  • Company_icon LAMBDA SYSTEME Kft.
  • Location_icon Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

A Lambda Systeme Kft. rangos, országos hálózattal rendelkező

építőanyag szakkereskedelmi vállalat.

Tatabányai kirendeltségünkre

RAKTÁROS

munkatársat keresünk.

A munkavégzés helye:  Tatabánya

Amit várunk:

  • középiskolai végzettség ( legalább szakmunkás bizonyítvány )
  • érvényes targonca vezetői engedély és gyakorlat
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk:

  • átlátható, biztos jövedelem, bér és juttatások
  • tervezhető munkarend
  • szabadságok kiadása szabályok szerint
  • stabil háttér
  • dolgos hétköznapok

Előnyt jelent:

  • építőanyagok ismerete

Jelentkezzen most!

Fényképes önéletrajzát  várjuk.

Nagy Levente
kirendeltség vezető
Tatabánya, Búzavirág u. 8/c.

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Cégnév elrejtése

Cégünk 15 éve működik márkafüggetlen autószervi...
Pest, Budapest, Budakeszi

Raktáros

Niedax Kft.

A Niedax Kft. munkatársat keres Raktáros munkak...
Érd, Budapest, Pest

Raktáros

UNITOOL-Plastik Kft.

Raktáros Feladatok: Munkatársunk feladata a műa...
Diósd, Budapest, Pest