www.cvonline.hu

Raktáros - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 335 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Koordinálja a raktár napi munkáját, gondoskodik a termeléshez szükséges anyagellátásról. A raktáron lévő termékek mennyiségének figyelemmel kísérése a raktárkezelő program segítségével. A szükséges beszerzések koordinálása a Logisztikai Munkatárssal, Gyártástervezővel, Műszakvezetővel együttműködve. A beérkező áruk átvétele során a tételes azonosítás, a dokumentumok ellenőrzése. A munkavégzéshez szükséges dokumentációt az előírások szerint vezeti és gondoskodik azok naprakészségéről és megőrzéséről. Támogatja a Logisztikai vezetőt az erőforrás-kezelési feladatokban, a belső és külső kommunikáció fenntartásában és fejlesztésében. Belső és külső anyag áramokhoz tartozó folyamat leírások betartása.

Végzettség:
Középfokú végzettséggel rendelkező szakemberek jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Raktározás területén szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - Vállalja a többműszakos munkavégzést - Van targoncavezetői engedélye - Alapszinten ismeri az excel és word programokat - Gondosan, pontosan, precízen végzi munkáját

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Családias hangulatú multinacionális vállalat.