www.cvonline.hu

Raktáros targoncavezetői jogosítvánnyal

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1159173

Partnerünk a világ egyik vezető logisztikai szolgáltatója, új kollégákat keres Gyöngyöshalászra! Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk, Magyarországon 25 éve jelenlévő nagy múltú cég, 4 telephellyel, több mint 1000 fővel, hosszútávú munkalehetőséget kínál. Kellemes munkahelyi légkörben, szakértő csapat támogatásával, versenyképes jövedelemmel várja új munkatársait.
Feladatok:

  • Bejövő áru fogadása
  • Beraktározás a raktárba
  • Kivételezés a raktárból
  • Gyártósor kiszolgálása
  • Mobilterminálon történő könyvelés
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok, áru átvétel

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Targocavezetői engedély(OKJ+3324+3312+3313)
  • Önálló pontos és precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Csapatmunka

Juttatások:
  • Stabil,hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Műszakpótlék
  • eEgyéb béren kívüli juttatások(bónusz,cafeteria)
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Kellemes, igényes munkahelyi légkör

Előnyök:
  • Logisztikában, raktározásban szerzett tapasztalat
  • Igény a fejlődésre,tanulásra

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel a feltételeknek, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívja az alábbi telefonszámot +36-70-197-5288

Munkavégzés helye:
  • Gyöngyöshalász

Egyéb információk:
Nemzetközileg elismert piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 70000 munkatárssal, az egyik vezető logisztikai szolgáltató.